Kniha návštěv

Datum 14.07.2011
Vložil Pavel
Titulek klimatizace

dnes 14.7.2011 jsem volal rano bylo my zdelenože můžu prijet.Bez čekani my zavady na klimatizaci odstranily.Byl jsem velice spokojen.Můžu jen doporučit.Tak by to mělo vypadat v každem servisu.

Datum 11.04.2011
Vložil David K.
Titulek Doporučuji

Rychlí, dostupní i v sobotu a v centru Brna a hlavně super cena.
Doporučuji!

Datum 09.04.2011
Vložil Patrik Lutonský
Titulek Velká spokojenost

Zkusil jsem tyto borce před pár lety a nyní u nich servisuji celou firmu i rodinu. Jsem rád, že i u nás na Moravě může fungovat malý přátelský servis. Jen ták dál !

Datum 30.03.2011
Vložil Mira
Titulek vyborny servis

po zle skusenosti s jinym servisem v Brne mi kolega v praci doporucil vas servis.
Dva roky jsem servisoval u pana Novaka audinu a naprosta spokojenost. Ceny vyborny, ochota pomoci,vrele doporucuji.

Datum 30.03.2011
Vložil Petr
Titulek Nic moc

Neochota, cena dobrá

Datum 27.01.2011
Vložil Petra
Titulek DIKY

Dekuji vam za rychlou pomoc. Opravdu takova ochota se uz nevidi.
Petra

Datum 11.11.2010
Vložil Tomáš
Titulek Díky

Dnes jsem u Vás byl a jsem spokojen. Chviličku jsem počkal a pak to valilo :) Nechápu jak si můžou jiný servis za to říct tolik peněz a ještě se tváří hrozně ukřivděně. U Vás jsem v pohodě pokecal :) A díky za radu.
Doporučím
Tom

Datum 07.11.2010
Vložil Jakub Filák
Titulek Doporučuji

Po kratším bloudění po okolí servisu se mi podařilo nalézt správný vjezd. V průběhu bloudění jsem narazil na jiné servisy, ale nakonec jsem velmi rád, že jsem se nenechal zlákat jinými. Pánové v servisu jsou výborně sehraní a velice ochotní.

Datum 22.10.2010
Vložil Viktor Malý
Titulek super servis

Po telefonické domluvě ( nebyla potřeba ) jsem přijel na přezutí zimních kol. I když jsem neplánovaně přijel o 45min. později než jsem slíbil, vše proběhlo hladce a rychle. Navíc mi ochotně vymněnili autobaterii kterou jsem si přivezl a změřili kvalitu nemrznoucí kapaliny. Vše bylo provedeno odborně, rychle a za velice přátelskou cenu. Mým známým tento servis rozhodně doporučím a sám se určitě budu vracet. Ještě jednou díky, spokojený zákazník Viktor Malý

Datum 18.10.2010
Vložil Martin
Titulek Doporučuji

Přijel jsem s přáním přezutí na zimní pneumatiky a za 20 minut jsem odjížděl. Byl jsem spokojen s rychlostí a hlavně cenou. Čekal jsem, že bude v ceně nějaký zádrhel a bylo to přesně tak, jak uvádíte. Děkuji...